ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПОЛЮБИ ДЕПУТАТА СВОГО МІСТА»

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПОЛЮБИ ДЕПУТАТА СВОГО МІСТА»

До дня закоханих пропонуємо громадянам полюбити… СВОГО ДЕПУТАТА!

Акція націлена на налагодження діалогу між громадянами та депутатами місцевої ради задля ефективної співпраці в сфері розвитку міста і його жителів.

Депутат місцевої ради не завжди може знати про всі проблеми “своєї” території і людей, що на них проживають, а жителі тої чи іншої території не завжди знають “свого” депутата і його можливості та повноваження.

Багато хто схильний виявляти невдоволення роботою депутата і не помічати його внеску в громаду. Та чи готова така людина стати на його місце на громадських засадах?

Щирі депутати перш за все люди, мотивація яких здатна вигорати від байдужості пересічних громадян, тож їх праця заслуговує на повагу, а вони – на любов.

Досягти позитивних змін в країні можливо за умови активної участі громадян в житті громади, тісної співпраці з депутатами.

Цікавитись депутатською діяльністю і контролювати її, помічати і поважати внесок депутатів в громаду, доносити до них ініціативи щодо покращення життя в місті і співпрацювати з ними задля їх втілення, допомагати їм у вирішенні важливих для міста питань. Так ми зможемо підняти рівень нашого добробуту.

Ми запрошуємо громадян м. Корсунь-Шевченківський взяти участь в акції:
– згадати “свого” депутата (за яким закріплена територія проживання Вашої родини) та його внесок у благополуччя громади, який гідний любові чи поваги;
– подумати над тим, за які його депутатські вчинки і досягнення Ви любили б його більше;
– визначитися, чим Ви готові йому допомогти у вирішенні важливих для міста питань;
– прийти на місце проведення акції і написати свої думки на кольорових сердечках, прикріпити їх для депутатів на спеціальній дошці.

Ваша любов і пропозиції залишені на кольорових сердечках будуть донесені до Ваших обранців, а можливо й майбутніх кандидатів.

Кожен охочий зможе ознайомитися зі списком депутатів міської ради, територією їх діяльності, графіком роботи їх громадських приймалень, а також можливостями, повноваженнями та ресурсами, які вони мають.

Для бажаючих поспілкуватися з депутатами в дружній атмосфері за чашкою кави про радощі і печалі депутатської роботи буде можливість записатися на участь в новому проекті “Кава з депутатом”, який запланований на березень-квітень.

Отже, чекаємо активних громадян для любовного діалогу
15 лютого 2019 року
з 10.00 до 11.00 на площі перед залізничним вокзалом
з 12.00 до 13.00 на центральній площі міста

Орієнтир – білі кульки з написом “Активна громада”

Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

Акція, організовується громадською організацією “Корсунь має Потенціал!” в партнерстві з всеукраїнською громадською організацією «Інститут «Республіка» в рамках всеукраїнської ініціативи «Активна громада» і проводиться виключно з інформаційно-просвітницькою метою. Ми не підтримуємо конкретні політичні сили чи кандидатів і запрошуємо до діалогу всіх депутатів Корсунь-Шевченківської міської Ради.