Інформаційне повідомлення

Про проведення громадського обговорення щодо перейменуванню вул. Карбишева на вул. Олександра Бардалима в місті Корсунь-Шевченківському


Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради.
Громадське обговорення проводиться з приводу розгляду питання про перейменуванню вул. Карбишева на вул. Олександра Бардалима в місті Корсунь-Шевченківському.
Пропозицію щодо розгляду питання про перейменуванню вул. Карбишева на вул. Олександра Бардалима в місті Корсунь-Шевченківському вніс Корсунь-Шевченківський районний військовий комісаріат.
09 грудня 2019 року о 10.00 у залі засідань Корсунь-Шевченківської міської ради (вул. Шевченка, 42) відбудуться збори, по питанню перейменуванню вул. Карбишева на вул. Олександра Бардалима в місті Корсунь-Шевченківському.
Зауваження та пропозиції подаються протягом двох місяців з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42 та на електронну пошту: korsun.rada@gmail.com.
Консультації можна отримати в відділі архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42.
Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради Керекеша Сергій Дмитрович.
Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Корсунь-Шевченківської міської ради у термін до 09 січня 2020 року.