Інформаційне повідомлення

Про проведення громадського обговорення щодо Встановлення пам’ятного знаку Григорію Якимовичу Кулішенку Григорію Якимовичу на перехресті вул. Я. Мудрого та Кулішенка в м. Корсуні-Шевченківському


Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради.
Громадське обговорення проводиться з приводу Встановлення пам’ятного знаку Григорію Якимовичу Кулішенку Григорію Якимовичу на перехресті вул. Я. Мудрого та Кулішенка в м. Корсуні-Шевченківському.
11 листопада 2019 року о 10.00 у залі засідань Корсунь-Шевченківської міської ради (вул. Шевченка, 42) відбудуться збори щодо Встановлення пам’ятного знаку Григорію Якимовичу Кулішенку Григорію Якимовичу на перехресті вул. Я. Мудрого та Кулішенка в м. Корсуні-Шевченківському.
Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42 та на електронну пошту: korsun.rada@gmail.com.
Консультації можна отримати в відділі архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 42.
Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ міської ради Керекеша Сергій Дмитрович.
Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Корсунь-Шевченківської міської ради в термін до 11 грудня 2019 року.