ЕКОмісто за ініціативою знизу

ГО «Корсунь має Потенціал!» реалізовує проекти «ЧИСТОchallenge» та «ЕКОмісто за ініціативою знизу» метою яких є формування екосвідомості та культури поводження з побутовими відходами.


ЕКОмісто за ініціативою знизу

ГО «Корсунь має Потенціал!» реалізовує проекти «ЧИСТОchallenge» та «ЕКОмісто за ініціативою знизу» метою яких є формування екосвідомості та культури поводження з побутовими відходами (управління ресурсами).

На початку року в результаті конкурсного відбору ГО «Корсунь має Потенціал!» була відібрана для підтримки проектом «Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ», що підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини. Проектом передбачено формування команд з представників громади, влади, бізнесу для участі в низці навчальних заходів та співпраці в обраному напрямку. На разі відбулося 6 навчальних заходів, залишилось 4. Ми підійшли до етапу розробки відповідних програм.

Пропоную
– ознайомитися з програмою наступного заходу в додатку (умови участі повідомлю потенційним учасникам);
– долучитися до співпраці представникам влади, громади, бізнесу, кожному хто зацікавлений у вирішенні проблеми поводження з побутовими відходами (управління ресурсами) з метою збереження довкілля та забезпечення розвитку громади;
– надсилати пропозиції щодо співпраці на електронну адресу Puisarevskaya_L@ukr.net ,
а також за телефоном 068-014-87-84

З надією на плідну співпрацю, голова організації Людмила Писаревська